ATPAKAĻ

DICKENS YARD

Projekta tips: Dzīvojamās ēkas

Pasūtītājs: Ardmore Group Ltd, St. George West London

Ieguldījums: Fasāžu ražošana, piegāde, montāža

Laiks: 2013–2017

Kompānijas: Skonto Plan

Valsts: Lielbritānija

Projekta apraksts

Dzīvojamo ēku bloks Dickens Yard Londonā, netālu no Ealing Broadway metro stacijas, ir mūsdienīgs daudzdzīvokļu apartamentu komplekss, kas tā iedzīvotājiem piedāvā visas ērtības, tostarp SPA un sporta zāli, bet no vairākiem dzīvokļiem paveras lielisks skats uz pilsētu.
Skonto Plan kompetencē bija ēku pilnstiklu zirnekļveida alumīnija fasādes konstrukcija un logu piegāde un montāža, izmantojot Schüco produktus, kā arī ekskluzīvi šim projektam radītu terakotas flīžu apjoma montāža.
Uzņēmums iesaistījās projekta 2.,3.,4. fāzē, pakāpeniski veicot darbus vairākos ēku blokos, kā arī novēršot ārējo apstākļu radītās nepilnības.
Arī pasūtītājs atzinīgi novērtējis Skonto Plan atbildīgi veikto darbu, atzīmējot, ka «montāžas, projektēšanas, piegāžu, materiālu secības, komunikācijas, darba drošības, informācijas apmaiņas un vispārējās darba kvalitātes progress novērojams no dienas uz dienu».
Projekta ietvaros Skonto Plan bija iespēja attīstīt zināšanas un iziet vērtīgu skolu visos komandas līmeņos. Pateicoties augstajām kvalitātes nodrošināšanas prasībām (Quality Assurance) un darba drošības un veselības aizsardzības (Health&Safety) uzstādījumiem, neatsveramu pieredzi guva visi projektā iesaistītie.

ATPAKAĻ