ATPAKAĻ

ÖVRE VASASTADEN

Projekta tips: Dzīvojamās ēkas

Pasūtītājs: Botrygg Bygg AB

Ieguldījums: Saliekamā dzelzsbetona konstrukciju projektēšana, ražošana, piegāde.

Laiks: 2015–2016

Kompānijas: Skonto Prefab

Valsts: Zviedrija

Projekta apraksts

Övre Vasastaden ir jauna, labiekārtota teritorija Zviedrijas dienvidu pilsētas Linšēpingas centra apkaimē. Tās veidošana mērķtiecīgi norit jau kopš 2012. gada, paredzot gan dažādu veidu dzīvojamo platību izbūvi, gan telpas mūsdienīgiem birojiem un veikaliem. Projekts ir apjomīgs — tā kopējā platība ir 90 000 m2, un attīstīšanas un celtniecības darbus iecerēts turpināt līdz 2018. gadam.
Lai padarītu pilsētvidi interesantāku un piešķirtu apbūvei īpašu raksturu, Övre Vasastaden ēkas savā arhitektūrā cita no citas atšķiras. Tajās klasika mijas ar funkcionālismu, bet plaši apartamenti — ar nelieliem, taču rūpīgi izplānotiem un mājīgiem dzīvokļiem.
Skonto Prefab šajā projektā piedalījās četru dzīvojamo ēku būvniecībā, kurās kopā izvietoti 287 dažādu izmēru dzīvokļi. Uzņēmuma pienesums bija saliekamā dzelzsbetona konstrukciju, masīvo sienu, plātņu, kāpņu un balkonu, projektēšana, ražošana un piegāde. Projekts tika pabeigts laicīgi un labā kvalitātē, tāpēc pasūtītājs izvēlējies Skonto Prefab sadarbībai arī nākamajos projektos.

ATPAKAĻ