ATPAKAĻ

VIESNĪCA ELIZABETE

Projekta tips: Sabiedriskā ēka

Pasūtītājs: SIA Elizabetes Centrs

Ieguldījums: Ēkas projektēšana un būvniecība

Laiks: 2006–2008

Kompānijas: Skonto Plan

Valsts: Latvija

Projekta apraksts

Viesnīca Radisson Blu Elizabete Hotel atrodas Rīgas sirdī, dzīvīgā rajonā līdzās birojiem, veikaliem, restorāniem. Tā izceļas ar augstām prasībām pret kvalitāti, kosmopolītisku atmosfēru un plašu servisu tās viesiem.
Skonto Būve veica pilnu viesnīcas celtniecības darbu ciklu, sākot no projektēšanas, tehniskā projekta izstrādes un būvniecības darbiem līdz projekta nodošanai ekspluatācijā.
Lai gan jaunbūvei cieši piegulošo ēku sliktais tehniskais stāvoklis un ierobežotā piekļuve būvobjektam bija projekta galvenie izaicinājumi, tie ir veiksmīgi atrisināti un ēka harmoniski iekļaujas ielas kopējā apbūvē, piesaistot ar savu oriģinālo fasādes rotājumu. Lai arī ēka atrodas blīvajā bulvāra apbūves zonā, izbūvēta plaša un funkcionāla apakšzemes stāvvieta. Pati ēka būvēta no kompozītmateriāla, ar betonu pildītu tērauda kolonnu, saliekamā karkasa, bet sienu konstrukciju veido saliekami termokarkasa paneļi.
«Skonto Būve sevi ir pierādījusi kā nopietnu un kvalificētu būvniecības kompāniju, kas izmanto profesionālus darba resursus un tehnoloģijas, kā arī apmācītu personālu. Būvniecības darbi veikti kvalitatīvi un paredzēto termiņu ietvaros. Skonto Būve kā uzņēmējs operatīvi reaģē uz pasūtītāja vajadzībām, saglabājot pakalpojumu kvalitāti un darbu izpildes termiņus,» Skonto Būve darbu atzinīgi novērtēja projekta pasūtītājs SIA Elizabetes Centrs. Šis projekts ir lieliskas sadarbības piemērs, strādājot starptautiskā komandā — arī Skonto Būves komanda priecājas, ka viesnīca jau gadiem tiek veiksmīgi ekspluatēta un ir ļoti pieprasīta gan nakšņošanai, gan dažādu pasākumu rīkošanai.

ATPAKAĻ